Відгук про роботодавця «Экспресс Т» Добавлен: 30.04.20 23:11

Основна назва: Экспресс Т
Інші назви: ТОВ "Экспрес-Т", "Експрес-Таксі"
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: (063) 2251525

Таксі по місту і за його межами, Послуга "Драйвер" (тверезий водій), Послуга "Інкогніто" (перевезення без шашечок таксі), Корпоративним клієнтам, Обслуговування весіль і урочистостей, Кур'єрська доставка, Зустріч в аеропорту, на вокзалі, Технічна допомога і евакуація авто.
Автор(-ка): Віталій Бойко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Водій на евакуатор.
Дата співбесіди: Квітень 2020 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Дуже добре потрудилися над оголошенням що до вакансії на підприємстві.

Зателефонував та розповів про свій та якими автомобілями керував, домовилися про співбесіду, зранку приїхав як і домовились. Як виявилося, схоже що на роботу там потрібно ще й фейсконтполь пройти, такий собі "Федорович Сергій" відразу сказав що я їм не підходжу, тому що в мене малий досвід керування вантажним автомобілем. А саме: автомобіль Volkswagen lt-46 , він чомусь відносить до категорії "В" , і аж ніяк не до "С1", коли сказав йому що дане авто має 4600кг. загальної ваги! То він сказав що тепер 100% я їм не підходжу!
Хамство ще при співбесіді, а що при офіційному влаштуванні?
Одним словом -"ЦАР"! А ще він за зовнішнім виглядом, якось виявив! Що я навіть гайки не вмію крутити.
Після поправки що я прийшов на посаду "водій", а не "слюсар"! Співбесіду було закінчено.
Потрачено півтори години щоб доїхати, та 10 хвилин на співбесіду! І це при тому що в країні карантин, та громадським транспортом до них не дістатись! Це при телефонній розмові неможливо було сказати що я не підходжу?
З грязі в князі! Таким не місце в підборі персоналу! Як воно ставиться до підлеглих! Можна лише здогадуватися!
Доречі, якщо кожен хто хоче працівників з досвідом роботи, будуть відмовляти всім охочим працювали, то з досвідом роботи! Залишитеся ви самі! В лісі на дуплах, досвід не приходить, його отримати можна лише при роботі!
А та як всім охочим відмовляють! То працювати ваша величність буде сама!