Відгук про роботодавця «ПП ТПК Арсен» Добавлен: 18.05.20 17:11

Інші назви: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: (0362)62-20-10,
Адреса: Україна, м. Ровно

Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.
Автор(-ка): Каріна Олександрівна (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2019 г.

Нуль!

ПИШУ ПРЯМ ПІСЛЯ ЇЇ ДЗВІНКА!(Лан Пп, Арсен одне і те саме говно) Це жах, позвонила жінка +380673620024,(недойобана Танька) грубо сказала якщо треба робота бери вєлік і приїжай прямо зараз, або завтра, і що я їй заважаю, в неї багато роботи, і вибила.Потім знов мені позвонила, я почула як вона обзиває своїх працівників: - закрийте блять роти, я по тел говорю, поводите себе як малолєтки.( понятне діло я прифігєла)
- Алло я з працевлаштування як вас звати?
(- їй я сказала що вона звонила, і я передумала йти на співбесіду).. на що я почула от таке :- ти прошмандовка йобана, робота їй не підходить, да пішла ти на хуй кончена, да на твоє місце знаєш скільки людей, тварь іт.д!!!Я ВИБИЛА, НУ ДІЙСНО ЯКЕСЬ ХВОРЕ ЧИ ЩО З НЕЮ, ЧИ ЇЙ В ПРИКОЛ ОБЗИВАТИ.ВОНА ЗНОВ ПОЗВОНИЛА І ПОЧАЛА МЕНЕ ОБЗИВАТИ...ігнорила її.ЛЮДИ НЕ ЙДІТЬ ТУДИ НА РОБОТУ! ЦЯ ЖІНКА ЯКАСЬ ХВОРА, ДЗВОНИЛА МЕНІ З ДВОХ НОМЕРІВ І КРИЛА МАТАМИ ПОКИ Я ЇЇ НЕ ЗАБЛОКУВАЛА.