Отзыв о работодателе «молоко от фермера» Добавлен: 19.05.20 20:57

Основное название: молоко от фермера
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Адрес: Украина, г. Киев, Киев

Продажа молочных ,кисломолочных продуктов питания,сыры и колбасы
Автор: Ірина (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Продавець
Дата начала работы: 2019 г.
Дата увольнения: 2020 г.

Плюсів абсолютно немає!!!

Політика цієї контори така: ти повинен постійно пахати на протязі робочого дня,а платити тобі ніхто не збирається.При нарахуванні зп ти взагалі не розумієш,чому замість 6 тис ти отримуєш лише 3 тис,ні в кого ти нічого не зможеш ні дізнатися,ні випитати.Керуючих я взагалі не знаю нащо ставлять на магазини,якщо вони ніколи нічого не знають .А регіональний менеджер Мінькевич Анастасія це взагалі людина,яка не може нормально спілкуватися ні з ким .Знаючи те,що на зміні всього дві людини ,Анастасія вимагає із продавців неможливе,вона не просто вимагає,а кричить,грубить,принижує ,який із неї регіональний ,гірше базарки звичайної.Багато хто через неї звільняється.Бажаю Анастасії побути хоть день у ролі продавця і тоді побачимо ,як якісно вона зможе намивати вітрини,вимивать туалети,пол +до всього якісно обслуговувати гостей.А взагалі бажаю Анастасії хоть інколи включати мізки і думати про те,що все у цьому світі вертається бумерангом.
Дуже великим мінусом є продаж просрочки.Продукція ,яка просочилася ,не списується ,а її потрібно впарити.Також продається завжди ,особливо вранці ,не свіжа випічка.Тут ковбаса,сир не списується ,а із них робляться слойки сир +шинка.Обходьте ці магазини стороною,як в ролі покупців,так і працівників .Погоджуюся із коментарем нижче,це помойка ,а не магазини.