Відгук про роботодавця «Єврошоп, Обнова, Гардероб, Скриня» Добавлен: 24.06.20 17:51

Основна назва: Єврошоп, Обнова, Гардероб, Скриня
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Ровно, симона Петлюри

Автор(-ка): Мария (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: продавець-консультант
Дата початку роботи: Листопад 2015 г.
Дата звільнення: Вересень 2016 г.
Стартова зарплата: $2000

Де з ким з колективу спілкуємось і тісно дружимо по цей день. На цьому всі плюси закінчуються

Коли запросили на співбесіду - враження, що маю працювати шпигуном в Пентагоні. Камери повсюди, на співбесіді було четверо менеджерів, які не представились. За короткий термін стажування - вивчення всіх брендів, тканин, видів одягу, ніби працюю в елітному бутіку)))
на цій роботі я дізналась, що таке порушення всіх людських прав та свобод, а також про жорсткі порушення всіїх норм трудового законодавства. Робочий день - мінімум 10 годин, з яких ти майже весь час на ногах, перерва - 30 хв , контролювали навіть час до 30 секунд!!! Попри робочий день магазину потрібно регулярно лишатись на переоцінку (до 1 ночі) та рахувати вішаки. З персоналом на залі спілкуватись забороняється. Покидати свою зону роботи - забороняється. Всі ці ситуації доходили до конкретного брєду (штраф за темно-коричневе взуття - дрес код - синій та чорний) Про стабільні вихідні там могли мріяти лише продавці, які регулярно підлизувались та дружили з керівництвом. Про керівництво - окрема мова. Враження, що хтось вище стоячий просто поставив туди своїх родичів, які "дупля" не нарізають в організації роботи колективу. Постійні погрози та хамське відношення. Окреме враження від старшого продавця Тетяни - я не знаю, чим керувались менеджери, коли ставили цю людину до управління персоналу. елементарно не знання ні культури ні робочого такту ні поводження з людьми. Постійно тупить і зривається на підлеглих. Також окреме "дякую" менеджеру Папрузі Юлі. Враження, що комплекси настільки заважають їй жити, що замість роботи над собою людина керується принципом рабовласництва та приниження інших. Неаргументовані претензії, необосновані нічим штрафи, упереджене ствлення до тих, хто розумніший та кращий. При нарахуванні зп та виклику в кабінет вона в парі з менеджером Тіцькою з Тернополя могли чавкати цукерками та голосно ржати з працівника, який прийшов по зп. Ніякої культури. Враження, ніби попав в ПТУ або в колонію строгого режиму