Відгук про роботодавця «агросем» Добавлен: 27.06.20 01:15

Основна назва: агросем
Інші назви: ООО "Агросем"
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Сільське господарство та рибальство
Телефони: 044-583-07-25

Продажа семян, удобрений, средств защиты растений, техники.
Автор(-ка): Таке Собі (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: щось таке
Дата початку роботи: Лютий 2018 г.
Дата звільнення: Серпень 2019 г.

Намагатимусь бути об'єктивною.
Плюси однозначно є:
- зарплата вчасно (аванс і ЗП), вона ж і вся в білу, що є для мене добре (маю кредитні лінії)
- місце роботи комфортне
- корпоративні заходи, навчання
- колектив (тут, як пощастить, мені пощастило)
- гарні продажники

Всі мінуси компанії "сімейного типу", якщо хтось працював в таких, тоді зрозуміє, якщо ні, то це:
- все будується навколо людей, а не процесів чи бізнесів. Якщо людина тупа як пробка, але лояльна (як правило родич чи друг дитинства), то вона буде керувати і процесом і людьми, але не розуміючи ні в першому ні в другому і з цим потрібно змиритись
- в компанії більше керівників, ніж відповідальності, і це призводить до екцесів типу:
"сім няньок, а дитя без ока" або "Всі працюють, а робота стоїть", бо одні копають, а інші закопують і всі впевнені, що працюють на один результат
- хороші "продажники", можуть "продати" в маси зменшення зарплат на 20% і купити собі нове авто, або офіс. Ми ж всі "сімья" всім нам від того добре.
- рішення приймаються з не прогнозованою швидкістю, одне може тягтись місяцями, а інше годинами. Хто на це впливає - є загадкою.
- в своїй більшості все оточення нагадує роботу трансформатора -гуде, а що робить ніхто не зна.