Відгук про роботодавця « Perfums bar » Добавлен: 13.07.20 10:35

Основна назва: Perfums bar
Інші назви: Парфюм-Бар
Сфера діяльності: Торгівля: Косметика, парфумерія
Адреса: Україна, м. Житомир

«Парфюм-Бар» - дисконтная сеть парфюмерии для среднего класса. «Парфюм-Бар» предлагает своим клиентам ароматные композиции лучших мировых производителей. Каждые три месяца специалисты компании проводят анализ новинок парфюмерного рынка и отбирают для своих клиентов лучшие и оригинальные ароматы. При этом, цены «Парфюм-Бара» достаточно демократичны, что объясняется большими объемами продаж и минимальными затратами на рекламу. Суровые стандарты качества продукции, широчайший ассортимент, престижная клубная система общения с клиентами делают «Парфюм-Бар» уникальным явлением на Украине.
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Робота не пильна,але ставлення все перебиває !

Доброго дня. Працювала в компанії,але не працюю зараз. Як говориться там усе печаль біда. Обіцяють одну зарплату,а виходить зовсім інше. Що я можу сказати за керівництво,ну нічого хорошого і нічого поганого.Ліпше промовчу.Я не розуміла,як так платити людям 100 грн в день? Людина тратить свій час,та ще і нерви,бо якщо ти не продаси нічого тобі і ставку не зарахують! Приходиться купляти самій собі якийсь парфум,аби зарахували ставку. Ставлення до працівників як до якогось бидла( особисто це ставлення у менеджера по персоналу Юлії).Не одноразово вона доводила дівчат до сліз.Дзвонила і просто кричала в трубку ,щоб ми виконували плани! Це просто якесь Знущання було.На роботу виходила вона як захоче(хоча її робочий день с 10:00 до 19.00).Коли приходили новенькі дівчата,Юлія могла на пів дня їх покинути і піти додому по своїх справах.Перед зборами всім забороняла щось висловлювати при начальстві,щоб як вона казала її не підставити.Постійно виживала людей з роботи,розпускала сплетні про дівчат і плела інтриги! Коли уходиш з роботи,ти повинна відробити 14 днів(хоча робота не офіційна) нема такого зараз закона відроблювати 14 днів.Відробляєш 14 днів,як нормальна людина по людськи,так з тобою зразу не розраховуються,вони придумують зразу якісь недостачі,появляються якісь штрафи,про які ти узнаєш коли приходить заробітня плата.На цій роботі постійна течія працівників.Людям просто нагло брешуть при прийомі на роботу.Юлія нахабно бреше про своїх працівників начальству.Коли вона не в настрої,треба було тікати подалі від неї,Юлія просто приходила і портила настрій на цілий день( хоча вона цього не помічала).Свої обов‘язки вона не виконувала,бігала по своїм подругам,пила каву,приходила,і коли бачила що план майже є на точці,розписувалася,ніби це заслуга її роботи, і уходила по своїх справах.Робота по суті дуже добра і багатьом дівчатам подобалась,але ставлення і заробітня плата бажають кращого.Не рекомендую іти працювати на цю фірму,там де тебе не цінять!