Відгук про роботодавця «bigopt.com» Добавлен: 29.07.20 16:47

Основна назва: bigopt.com
Інші назви: BigOpt, ФОП Цейко Р. О.
Телефони: +38 067 367 28 12, +38 099 761 60 26, +38 099 74 00 510
Адреса: Україна, м. Луцьк, Шопена 22

BigOpt — это оптовая торговая площадка для продажи товаров оптом в интернете, а также конструктор сайта компании. Регистрация на BigOpt полезна как начинающим бизнесменам, так и опытным интернет-продавцам. Здесь вы найдете больше новых клиентов, новые рынки сбыта и новых партнеров по бизнесу. Вы можете зарабатывать больше с BigOpt.
Автор(-ка): Аліна Омельчук (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Менеджер по продажам
Дата початку роботи: Березень 2019 г.

Колектив дуже хороший та креативний який не стоїть на місці в розвитку, ділиться досвідом та забезпечує можливість відвідувати тренінги що допомагають підвищити кваліфікацію працівників. Керівництво завжди прислуховується до робітників та стежить за новинками щоб забезпечити наших клієнтів новими можливостями та фунціями.
Рада, що потрапила на цю роботу тому, що мене навчили та зробили спеціаліста який може допогти нашим виробникам налаштувати бізнес в інтернеті.
Одним словом тут працюють СПЕЦІАЛІСТИ

Мінусом нашої роботи це є неадекватні клієнти які інколи нам трапляються