Відгук про роботодавця «People Tomorrow» Добавлен: 03.08.20 10:06

Основна назва: People Tomorrow
Адреса: Україна, м. Миколаїв, Бремерхафен

трудоустройство за границей
Автор(-ка): Виктор (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

Всім привіт. Хочемо поділитися своїми враженнями та емоціями від роботи в Німеччині, яку надала нам ця компанія.Допомогли з візою,з білетами,були на зв"язку під час усієї дороги. Ми прибули в чудове місто Бремерхафен.Нас зустріли,відвезли до роботодавця,допомогли з підписанням договора,поселили.Житло нормальне,з усім необхідним для життя.Ми жили вчотирьох в одній кімнаті.Правда,за нього доводилося платити-але що поробиш.Працювали ми на складі склотари. Робота важка,але головне бажання працювати.Спочатку працювали по 8 годин,а коли призвичаїлися-то по 10.Працювали по 6 днів на тиждень,але інколи,коли хотіли поїздити по німеччині-то по 5.Мовного бар"єру не було-керував нами російськомовний. Також своєчасна виплата зп. Якщо виникали якісь проблеми нам завжди допомагали бригадир або заступник.Ми застали там літо так що на вихідні їздили на море воно там поряд.Так що ми задоволені.

багато питань задають для рознороба