Відгук про роботодавця «ELSIE» Добавлен: 14.09.20 15:28

Інші назви: ЭЛСИ
Сфера діяльності: Торгівля: Автомобілі, запчастини, автохімія
Телефони: +380 (44) 377-77-23
Адреса: Україна, м. Ужгород

Крупный импортер автомобильных стекол в Украине (Китай, Европа)
Автор(-ка): Мирослав (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.
Корисність відгуку: 1 - 8 = -7

Працюю в компанії «Елсі» давно, починаючи з 2001 року. Керую філією в Закарпатській області. Спочатку це був невеликий філіал з обмеженим асортиментом товару. З кожним роком розширювався асортимент та мережа наших дилерів в регіонах.

Зараз у нас великий асортимент автоскла європейських і азіатських виробників. Це дуже зручно для дилерів, завжди є з чого вибрати, і товар є в наявності на місці, що дуже важливо для клієнтів. Регіональні дилери позитивно відгукуються про нашу компанію. Вони отримують консультації з будь-яких питань як безпосередньо від працівників філій, так і від працівників Центрального офісу або Центрального складу. Та й ми, працівники філій, можемо завжди отримати підтримку від керівництва, адже ми команда - одне ціле. Тут діє принцип «один за всіх і всі за одного».

Багато різного пишуть про нашу компанію та про її керівництво. Та це й зрозуміло, адже ми на ринку з 1992 року і весь час в лідерах. У бізнесі як у житті вистачає «доброзичливців». Якщо ти успішний, то конкуренти намагаються очорнити, наговорити неправди. Це набагато простіше, ніж чогось досягти самому, чесно, своїми силами.

Ми завжди відкриті до спілкування. Ідеального не буває нічого, але ми прислухаємося до чужих думок, приймаємо рішення, виправляємо помилки і досягаємо успіхів.

Компанія «Елсі» була, є і буде - і тут працюють чудові люди!!!

Контакти для зв'язку зі мною шукайте на сайті www.elsie.ua.

Ужгородська філія, Мирослав.

---