Отзыв о работодателе «ООО МАРКИНФОРМ» Добавлен: 09.08.12 11:16

Основное название: ООО МАРКИНФОРМ
Другие названия: Markinform
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Адрес: Украина, г. Киев

предоставляет другим компаниям услуги мерчандайзинга
Автор: Сергій Турчин (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: мененджер
Дата начала работы: Декабрь 2011 г.

Я досить довго працюю на посаді мененджера по координації звітів і можу запевнити що робота в компанії злагоджена і відповідає всім критеріям. Моя робота-це провіряти роботу мерчендайзерів, нічого складного немає в цьому лише додержуватись певних вимог і все буде добре. Ті люди які це збагнули працюють до цього часу і задоволені цим, деякі ще працюють із-за заснування компанії. Але звісно трапляються люди які працювати нехочуть, але оплату роботи звісно що хочуть, але це парадокс, тому з такими людьми ми не співпрацюємо. От тому їм інчого робити сидять вдома і пишуть ті непідтверджені нічим коментарії, думаючи що воно має силу. але знову ілюзія і завість. Якщо дійсно працювати віддано, то можливо получити карєрний ріст і достойну плату. Мені ця компанія допомогла стати на ноги і дало змогу зрозуміти що моя робота ціниться і має значення (що незавжди буває у кожного). Тому щоб повірити всьому тому що написано негативного на сайті, потрібно не лише прочитати.

---