Отзыв о работодателе «Epic Growth» Добавлен: 18.10.20 00:59

Телефоны: -
Адрес: Украина, г. Киев

Маркетинг, реклама
Должность: Стажування
Дата начала работы: 2020 г.
Дата увольнения: 2020 г.

Якщо не знаєш, як запускати рекламу, можна навчитись і спробувати. Який-неякий досвід

Epic Growth дуже дивне місце... Проводять стажування раз на місяць вже десь півтора року. Раніше воно тривало 4 тижні, зараз 3. Іноді пропонують оплату у 200 доларів, іноді ні. Обіцяють працевлаштування, якщо вдало пройдеш стажування.
Коли я проходила стажування, на ньому було 7 людей. Тобто за півтора у них на стажуванні було десь 120 людей... І досі не заповнили вакансії.. Вони шукають якогось особливого генія маркетингу? За рік вже можна було підготувати багато спеціалістів, навіть якщо брати людей з вулиці без знань.
При чому сама робота доволі монотонна і погано організована. Тобі кажуть робити рекламу для додатка. Сам додаток не показують, кажуть що він про фітнес і дають пару скріншотів. Рекламу робиш з відео і картинок, що є в датабазі. А там негусто. Тобто на виході нудні і стрьомні "креативи".
У нас був відеодзвінок з тімлідом команди дизайнерів, видно, що він сам не знав, як працюють дизайнери, і що вони можуть зробити, а що ні. То чому він тімлід?
Коротше, я так і не зрозуміла, навіщо вони морочать голову людям з тим стажуванням.