Відгук про роботодавця «Ворк Сервис Украина» Добавлен: 25.10.20 16:51

Основна назва: Ворк Сервис Украина
Інші назви: Work-Service Ukraine
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Краматорськ, Краматорськ

Автор(-ка): Юрій Шевченко (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Вересень 2020 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Можливо позитивні сторони і є, але поки-що нам не пощастило у цьому переконатись.

Хочу поділитись досвідом звернення мого сина по працевлаштування до ТОВ “ВОРК-СЕРВІС УКРАЇНА». Обіцяли роботу у Німеччині, взяли 350 євро. Через два тижні, пославшись на “форс-мажорні” обставини (яких насправді не було), роботи не надали, а гроші не повернули.
Щоб не бути голослівним, детальну інформацію виклав за посиланням https://shevchenko.agency/obman-kliyentiv-z-boku-tov-vork-servis-ukrana_www-work-service-com-ua/
Наразі веду переговори з їхнім “юристом Макаром(?)” про повернення грошей у досудовому порядку. Поки-що безрезультатно, але надії не втрачаю. Збираю матеріали для позову.
Можливо серед вас є ті, хто має такий, або подібний досвід звернення до цієї компанії, буду радий будь-якій інформації, що допоможе у позові. Можливо хтось теж планує позиватись, звертайтесь, можемо зкооперуватись.
Свою особу не приховую. Мої контакти зазначені за вищенаведеним посиланням. Дублюю тут: +380 50 4232945, [email protected], Юрій Шевченко