Відгук про роботодавця «zakaz.ua» Добавлен: 19.11.20 16:03

Основна назва: zakaz.ua
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Адреса: Україна, м. Львів, Zakaz.Ua

Доставка продуктов питания и на дом
Автор(-ка): НегативноНалаштований! (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: ПростоРаб!
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2020 г.

З позитивного лише одне нормальне є це : колектив ( це не начальство ) а прості робочі , як і я.

Почну з того , що робота в цій компанії принесла: 1)спаленні нервові клітини;2)не можливість отрматимувати вчасно зароб.плату;3)не можливість нормально спати!
Умови праці просто виносять так,що підкінець зміни ( це з 8:45 по 19:00 )хочеться "здохнути" , а начальсту всерівно воно ж в 18:00 йде додому бо діти є , а той хто їх немає працюйте. До тих умов можна віднести те , що потрібно працювати як поштарі і в пзц спеку , чи в дощ з вітром який просто не хотячи від пориву може розфігачити чоло , ніс ... Немає банально наповнення в аптечці ліків !! Я за цей час , що я там працюю я получив безціний урок - якщо хочете , зкалічити себе , зіпсувати собі настрій бо це буває часто , а причина тому що не доїжає щось з товару , бо "начальстово",яке там присутнє або помагає і то рідко , або підганняє так , що ну сто відстоків щось не доїде.
P.S. Робота точно для тих хоче мати не стійкі нерви , кидатись після того на всіх.