Отзыв о работодателе «ФОРА» Добавлен: 06.01.21 17:52

Основное название: ФОРА
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Адрес: Украина, г. Киев

Торговля продуктами питания
Автор: Анастасия (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Декабрь 2020 г.
Дата увольнения: Январь 2021 г.

Концепція самого супермаркета хороша,тому що всі хочуть щоб все було ідеально.

По-перше графік роботи спершу обіцяли по 12 годин з 10:00 до 22:00,але на жаль такого не було а насправді графік з 7:30 до 23:00 і цей все час на ногах,тому що ні присісти не вийти не можна ще плюс до того що ти провадець то ще і грущик,тому що потрібно носити самій ящики з м»ясом і ніхто тобі не допоможе після 14 годин на ногах,приходячи додому руки і ноги відвалюються. Обідня перерва всього 20 хв. По-друге на пятьох відділ працює лише дві людини і ти маєш просто одночасно і обслуговувати клієнтів і все мити і викладати товар. Ставлення адміністраторів і іншного персоналу хамське,що не можна передати все не так і все не то,хоча я перший день на роботі і думаю могли відноситися з розумінням. Сама атмосфера просто «зміїне кодло» не дружелюбне і не командне,а просто всі один на одного наговорюють,критикують,здають і морально тебе змішують з брудом,замість того щоб допомогти і підсказати. По-трете і саме цікаве зарплата. За місяць роботи і графіком 2 чере 2 (інколи просили виходити в свій вихідний,не один раз) зарплату я отримала в 3000 тис гривень. Хіба за такий труд можна платити такі компійки,хоч одразу обіцяли 6-8 тис і це навіть не мінімальна ставка яка має бути в кожного українця по законодавсту. Хотіла звільнитися раніше що на новий рік бути вже дома,так не захотіли заяву підписувати тим,аргументуючи що немає кому працювати і що новорічні свята,але кожна людина має право звільнитися і не дозволяти це і не підписувати заяву це пряме нарушення закону України. Все це описано коротко та стисло. Концепція самого супермаркета хороша,тому що всі хочуть щоб все було ідеально,але ж не можна відноситися до роботіників як до рабів