Отзыв о работодателе «АВК кондитерська компанія» Добавлен: 09.01.21 22:15

Основное название: АВК кондитерська компанія
Сфера деятельности: Производство/поставка: Продукты питания и напитки, алкоголь
Адрес: Украина, г. Киев

Виробництво, продажі.
Дата начала работы: 2020 г.
Дата увольнения: 2021 г.

Їх просто НЕ МАЄ!

Дуже давно хотілося залишити відгук про кондитерську команію АВК. Довелося мені попрацювати у відділі продажу, в каналі лінійного роздрібу. Це було жахіття!!!
1) Співробітників починають обманювати ще на етапі співбесіди, стосово мотивації та умов праці.
2) Виплата зарплати , з постійними затримками.
3) Стосовно виконання показників - то плани виставляються "з неба", добавляються прирости, які нічим не обгрунтовані, не обумовлені...,що відповідно впливає на заробітню платню. Доречі мотивацію щомісяця змінюють, і не в кращу сторону.
4) Велика проблема в "хворих амбіціях" керівного складу цієї канторки.
5) Окремо варто відмітити роботу дистрибутора: СТС - це жахлива логістична компанія. Постійні недовози, невивози, поїдання водіями продукції (відшкодування для клієнта рахунком агента)...
Все це негативно впливає на виконання планів, демотивує клієнтів до співпраці...
6) Варто виділити НТО дистрибютора, в даному випадку це людина, яка мало що вирішує в плані проблем,, але про те, до зарплати агентів ставився як до фінансового ресурсу, яким можна покрити "бока" логістики, бухгалтерії, операторів... Вираховув все що міг... При цьому, керівництво АВК на це не впливало.
7) Протермінована продукція, брак упаковки, потайка шоколаду - практично все це викуповує агент за свої кошти. Від АВК - лише обіцянки.
8) Хочеться відмітити відділ маркетингу, який спочатку робить, потім думає. Дуже багато НЕ дієвих акцій...
9) Малий асортимент товару, який повільно продається в торгових точках. Через погані продажі, клієнти не хочуть замовляти повторно, хоч товар і розташований в активних споживчих зонах, це йому не дає хороших продаж.
Ще можна було б писати і писати....
Але і цього достатньо, щоб зрозуміти безперспективність компанії і самих співробітників в компанії. Доречі, співробітник який звільняється, заробітню плату отримує з великим трудом або не отримує взагалі, окрім офіційної частини.
Залишаю відгук лише з метою попередження, так як в мене в свій час був вибір і обравши " авк" мені довелося дуже пошкодувати за свій вибір.