Відгук про роботодавця «Витаминка ООО» Добавлен: 12.01.21 14:49

Основна назва: Витаминка ООО

Перегляди: 1967
розничная реализация медикаментов,БАДов и изделий мед.назначения
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Вирішила написати відгук, тому що багато, що не є правдою.
1. Вчасно ЗП
2. У мене хороший колектив і графік складається відповідно потреб кожного.
3. Хочеш більше заробити - ходи на заміни, не хочеш йти на заміну - тебе ніхто не заставить.
4. Хочеш більше заробити - продавай промо, піднімай свої показники, не хочеш - ну да, буде там -100 грн може, але мені настільки пофіг на це
5. Сидіти МОЖНА, бо я довбала стояти по 14 годин. І в телефоні можна поклацати, звісно не в залі. І їм я три рази в день і не спішу бігти, люди почекають. Коли вже черга 3 людини, тоді, дожовуючи, я вийду, але я турбуюсь про свій шлунок та ноги.
6. Є лікарняний. Правда він дуже малий до оплати. Манюсінький прям, але він є.
7. І відпустка є, бери, коли хочеш.
8. З начальством я особо не стикаюсь. За Осипенко Е. тут говорили - мені вона хороша. І за Лантушенко, теж пересікались - строга, але справедлива
Я стала настільки пофігістом. От мені просто пофіг, я працюю собі свої 14 годин і звалюю звідси. Просто профвигорання.
Обслуговування, люди, керівництво - ВСЕ ОДНО
Штраф? Ну ок, штраф, пофіг

1. Маленька ЗП. Да, я вважаю, що 13 тисяч для провізора це дуже мало. Це як касир у супермаркеті, але знати ти маєш про всі болячки і усі ліки.
2. Несправедливі штрафи. О, я пам‘ятаю як мені було образливо, коли я взяла воду вранці, поставила собі на резерв і заплатила за неї ввечері. А мене штрафанули на 50грн - бо ніби вкрала. Тепер я взагалі нічого не беру собі в аптеці.
3. Тайний покупець. Ще краще. Роблять їх максимально запутаними, щоб дати штраф. Але якщо норм зав - відстоїть тебе і твої занижені бали.
4. Багато роботи на точці. Бувають дні, коли нема коли сходити в туалет, але керівництво вважає, що з оборотом більше 1.5млн нам не потрібен маркувальник товара на цілий день, самі впораєтесь.
5. Нема підвищення
Ніким, крім зав аптекою (ну куратором, але взагалі жесть) ти не станеш.
6. Урізають часи - хоть і зробили план, але уріжем часи, бо вранці у вас мало людей.
7. План, часом ставлять нереальний, ти не виповнюєш, і із зарплати улєтає тищонка