Відгук про роботодавця «People Tomorrow» Добавлен: 15.01.21 22:03

Основна назва: People Tomorrow
Адреса: Україна, м. Київ, Дрезден

трудоустройство за границей
Автор(-ка): Петро (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Вітаю всіх!!Я Їздив через це агенство в Німеччину на вакансію «помічник кухаря».Досвіду у мене в цій роботі не було,але тягати мішки-цеглу я не міг:колись дещо пошкодив хребет,так що дуже тяжке тягати не можу.Хотів влаштуватися десь на конвейєр.Але в компанії мені порадили цю роботу. Оформили досить швидко-вже десь через місяць була віза, і ще через пару тижнів я був у Дюссельдорфі. Поселили в хостелі,через кілька днів став до роботи.Ці дні знадобилися для того,щоб здати аналізи.Аналізи,до речі,за мій кошт.Але це вирахували із зарплатні. Робота полягала в допомозі по кухні шеф кухарю, готували закуски, заготовки, іноді працював на холодному цеху, іноді на гарячому, смажили стейки, іноді до 200 в день. Робота мені сподобалася, я полюбив готувати ітепер отримую від цього задоволення.Платили теж добре.Звичайно,не так,як кухарю,але вистачило щоб відбити оформлення і додому з грошима повернутися.Коли повернувся

ніби нема