Відгук про роботодавця «Украинская Мебельная Марка» Добавлен: 24.01.21 15:38

Основна назва: Украинская Мебельная Марка
Інші назви: Українська Меблева Марка (Octo Via Group,Екопродукт Рітейл)
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Будматеріали, скло, бетон та суміші
Телефони: 096-904-84-94, 096-501-16-44
Адреса: Україна, м. Львів

Українська Меблева Марка реалізовує лише якісні матеріали, виготовлені на власному сучасному обладнанні досвідченими професіоналами. Кожен наш матеріал проходить декілька етапів перевірки якості і лише потім відправляється на склад або до клієнта. Працюючи не перший рік на ринку будівельних матеріалів, наша компанія може з впевненістю гарантувати своїм партнерам та покупцям, що весь матеріал буде якісним, доставлено в зазначений час та за конкурентною ціною.
Автор(-ка): Андрій (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.
Корисність відгуку: 1 - 1 = 0

Українська Меблева Марка (Octo Via Group,Екопродукт Рітейл) вакансии,отзывы,работа Львов,Киев

Не майте з ними справ, компанія дуже не порядка! Не виплачують зарплату, якимось маленькими частинами,затримують. В кращому випадку вам виплатять декілька тисяч без пояснень. Офіційного працевлаштування не має. Не вірте обіцянкам- абсолютно все брехня. Постійна відсутність грошей, товару та розуміння,як взагалі працювати. Продукція неякісна,ціни вище ринкових. УММ не виробники,а справжні перекупи. Постійно шукають людей, так як в них рідко хто затримується .