Відгук про роботодавця «United Work» Добавлен: 26.01.21 21:08

Основна назва: United Work
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Київ, Подол, Университет, Позняки, Крещатик

пирамида сетевая
Автор(-ка): Арина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер по работе с клиентами, помощник руководителя
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: Січень 2021 г.

Нет... И не будет. Ниже оставляю текст, который приходит на эл. почту... Может и вам пришлют похожий... И не потратите время. С текста понятно: кто и что. На рынке они 15 лет - с их слов... Именно столько лет назад, после бакалавра, была у них на собеседовании и тогда они предлагали продавать товары в транспорте. Сейчас же сетевой маркетинг, но все те же... никому ненужные товары. Лохотрон!!! Пишут, или звонят... но никогда не представляются - не называют название компании.

26 января 2021, 17:36:38, от "Наталья Барбалат" < [email protected] >:

Доброго дня. Ваше резюме, що надане сайтом, було зазделегідь розглянуте . На сьогодні у нас є вільні позиції, які можливо Вас зацікавлять, за напрямками :
- Робота с клієнтами/документацією ( надання інформації , оформлення договорів , бланків .)

- Робота з персоналом ( підбір персоналу та контроль за своєчасним виконанням завдань ).

- Робота з ЗМІ та соцмережами ( пошук та розміщення інформації).

Є можливість заняття керівної позиції( Керівник відділу/регіональний керівник ).

Ми працюємо в cфері оптового напрямку , непродовольча група товарів від міжнародного виробника (засоби гігієни, текстиль, побутові прилади та т.п.).

****Прогресивна система роботи , яка дала можливість з початку 2020 року зробити приріст 200% по обсягам робіт та відповідно оплаті .

Вигідна система мотивації , можливість підвищення кваліфікації, високий рівень оплати , своєчасність виплат та високий рівень корпоративної культури - це те , що відрізняє нас від інших компаній та дозволяє займати більше 15 років позиції лідера на ринку України.

Якщо Вас зацікавила пропозиція та для вас важлива надійність , офіційність та фінансова стабільність, не втрачайте можливості та телефонуйте за вказаними номерами для запису на співбесіду .

050-356-98-94 093-828-44-45