Отзыв о работодателе «dias» Добавлен: 21.02.21 17:38

Основное название: dias
Другие названия: салон краси /дільна ірина василівна
Сфера деятельности: Услуги: Медицинские услуги, спортклубы и салоны красоты
Телефоны: (063)322-51-23
Адрес: Украина, г. Львов

Салон краси та перукарські курси
Автор: OLHA MANDRYKA (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Адміністратор школи краси
Дата начала работы: 2021 г.
Дата увольнения: 2021 г.

Немає

ОБЕРЕЖНО DIAS!!! Цікаво почитати тим хто хоче працювати в DIAS!!! Мала нагоду прпрацювати і зіштовхнулася з безліччю жахливих ситуацій зі сторони керівництва!!! Обов'язків значно більше ніж зазначають в вакансії, але це б нічого... але відношення мягко кажучи не людське!!! До мене приходила майже кожного дня менеджер по персоналу Оксана Ярославівна і діставала образливими коментарями та зауваженнями про мою роботу, потім одного дня Оксана Ярославівна та помічник директора Мирослава Василівна вимагали в мене грошей яких я не брала з клієнтки, і вимагали їх негайно покласти в касу. В мене при собі цих грошей не було але вони так на цьому наполягали що довели мене до нервового зриву, що в мене аж кров носом пішла. Кульмінацією всього стало те що одного дня Оксана Ярославівна привела дівчину і сказала що я буду її стажувати на посаду адміністратора, на моє питання хто це і на чиє місце, можливо на моє Оксана Ярославівна підступно посміхнулась і сказала "все побачиш". Коли після цього всього тиску я вже не витримала і прийняла рішення піти мені стали погрожувати поліцією та іншим шантажем, правда тут мені повезло якщо це можна назвати везінням, працювала не офіційно і розуміла що ці всі залякування зі сторони керівництва просто слова!!! Як на мене повна не адекватність!!! Не робота а даремно втрачений час та нерви!!!
P.S. для клієнтів: продають прострочену косметику!