Відгук про роботодавця «Юрия-фарм» Добавлен: 12.03.21 16:19

Основна назва: Юрия-фарм
Адреса: Україна, м. Черкаси

виготовлення ліків
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2019 г.

Повернувся з АТО, шукав роботу за фахом, але влаштуватися ніде не вдавалося, бо усюди треба або з досвідом, або така зарплатня що й смішно казати. Готовий був у таксі піти але мати відмовила бо неофіційно працювати почнеш там і встрянеш. Подавався на багато вакансій і усюди де тільки можна було. До Юрія фарм потрапив можна сказати випадково, вакансію скинув колишній побратим, скзаав, що місце хороше, колись тут працював. Грузчиком може і не дуже хотілося іти, але подався. Був конешно здивований, коли пригласили на співбесіду, тим паче що резюме більшість переглядали і на тому всьо. Як почав працювати розумію, що тут я не надовго, бо спину гнуть усе життя не хочеться. але умови самі по собі хороші. Усе офіційно і зарплатня стабільна, графік гнучкий, можна підпрацьовувати поза основною роботою, є відпуска знов офіційна, і дають по БД догуляти додаткову відпустку

робота грузчика говорить сама за себе