Відгук про роботодавця «Conte» Добавлен: 24.03.21 15:31

Інші назви: ТЗОВ Конте-Україна, ООО Конте-Украина, Conte
Сфера діяльності: Торгівля: Одяг, взуття, аксесуари, текстиль
Адреса: Україна, м. Харків, Ул Молочная 19

Торговля чулочными изделиями, трикотаж
Автор(-ка): Ольга Венгер (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Продавець
Дата співбесіди: Березень 2021 г.
Корисність відгуку: 0 - 3 = -3

Приємний колектив

Пройшла співбесіду, в м. Харків ,на продавця .на якій гарантували ,що стажування оплачується в любому випадку. Цитую пряму мову: « Стажування оплачується ,якщо ви не залишаєтеся з нами -відразу по закінченню,якщо ми вас оформляємо -то з першою зп.» простажувалася 2 дні, на 3 день попросили вийти також,якраз перераховувався магазин ,відпрацювала повний робочий день ,просканувала дуже багато товару в магазині і на складі ,втомилася жахливо. Інніціативності зі сторони керівництва 0,сама завжди підходила і питала на скільки годин ,чи приходити ,чи нести документи. А ще виявилося ,що їм адміністратор був подрібен,бо на місце в залі вже когось взяли зі своїх,про це мені ніхто не сказав. У адміністратора зовсім інші обов‘язки. Але ще виявилося потім ,що під час того ,як мені все ж сказали принести документи ,керівництво і далі проводило співбесіди ,а я працювала і далі,вони відтягували час ,в пошуках когось кращого. Ніхто нічого нікому не казав,ходили чутки від персоналу ,тільки так можна було хоч щось дізнатися ,в перший день враження склалося хороше ,а потім ні. Кухні ще як такої немає,ходили обідати на склад ,а там людей багато ,стільців тільки 4,тобто чекай поки інші поїдять ,навіть елементарно не було де поставити свої речі. Але це таке,розумію ,все з часом. І тут я зрозуміла на 4-тий день ,коли прийшла і керівництва не було,що я і далі так буду просто працювати ,типу і не стажування і не робота. Плюс в мене склалися так сімейні обставини ,що я вже не могла вийти на роботу ,я написала про це керівництву і попросила розрахуватися зі мною за мою працю,на що мене проігнорували,я написала ще раз. Мені відписали і сказали ,що вони нічого як би не обіцяли і платити не будуть . Я була шокована. Ніхто нічого не заплатив ,ще й зробили дурною ,що ніби ми нічого не обіцяли .