Відгук про роботодавця «call-center ПриватБанка» Добавлен: 05.04.21 12:25

Основна назва: call-center ПриватБанка
Інші назви: ПАО "ПриватБанк"
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Адреса: Україна, м. Харків, Харьков

оператор контакт-центра ПриватБанка
Автор(-ка): Олег (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2020 г.

В останній рік ПриватБанк для мене відкрився лише з позитивних сторін, доки всюди йдуть скорочення на роботі, пониження виплат або затримки, то тут гарантується стабільність, що й виконується. Дуже дружній колектив, починаючи від керівництва, закінчуючи операторами, всі спілкуються на одному рівні, як друзі, дуже круто, що відсутній поріг керівник/підлеглий, де дуже великі рамки, а в нас же ти можеш звернутися до керівника починаючи з питань про роботу та запитання порад, закінчуючи розмовами про футбол. Досить швидкий кар'єрний зріст по напряму, а зріст це вища зп, а вища зп - це круто. Також надається змога спробувати себе і в інших напрямах та сферах роботи в банку, для цього існують програми підготовки та тренінги з відповідними фахівцями по напрямках, що, як на мій погляд, дуже круто, тому як ти не весь час на одному місці, а можеш розвити свої навички та перейти, наприклад на вищу посаду, або загалом в інший напрям.Також хотів би відзначити, що заробітна плата завжди вчасно, жодного разу не відбулася затримка. Криза не повною мірою зачепила нас, а навпаки дала можливість працювати вдома з котиком. А щоб не сумувати вдома на постійній основі впроваджують конкурси або ж на сертифікати від розетки, наприклад, або на грошову винагороду, де кожен може взяти участь та виграти приз, до речі сам брав участь та неодноразово вигравав.

Але хотілось би також відзначити й іншу сторону роботи в банку. Ця робота є досить морально складною, оскільки багато інформації та звернень, але то все дуже легко пережити разом з керівником, тренером та своїми чудовими колегами. Будемо раді бачити сама тебе в нашій команді. Приходь, пробуй, а ми допоможемо.