Відгук про роботодавця «Biscotti» Добавлен: 29.04.21 11:51

Основна назва: Biscotti
Інші назви: Біскотті
Адреса: Україна, м. Львів

BISCOTTI– українська кондитерська компанія, що виробляє понад 70 видів високоякісних кондитерських виробів. Компанія була заснована в 2010 році. Основні виробничі потужності компанії BISCOTTI розташовані у Львові, Рясне-1
Автор(-ка): Anonymous (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: Квітень 2021 г.

----

Мій відгук стосується досвіду спілкування з HR. Як на мене, керівництву важливо отримувати зворотній зв'язок. Для мене HR відображають рівень компанії, адже саме з них починається знайомство і усвідомлення хто такі "Біскотті". Мій досвід спілкування з вашим працівником, залишив не приємний осад та показав абсолютну не компетентність даного працівника. Мене запросили поспілкуватись, оскільки зацікавив мій досвід з тим, щоб зайняти одну з відкритих посад. Про те чим потрібно займатись коротко повідомили, але все більше цікавило який мій рівень ЗП, чим я займаюсь на своїй поточній роботі, та так детально, що аж не до кінця зрозуміло було в чому суть? Який саме досвід зацікавив на оголошену посаду також не пояснили. Все якось розмито і не ясно. Резюме надавати не потрібно, ніби і так все зрозуміло. Зворотній зв'язок обіцяли дати до кінця тижня - так його і не отримала. Та, сьогодні, за 2 тижні після співбесіди, коли на сайті з роботою побачила від Біскотті нову ваканцію на посаду, яка і по назві і по опису функцій відповідає моїй поточній посаді, все стало зрозуміло. Що за рівень HR, якщо шляхом обману, в потенційного претендента дізнаються чим взагалі повинна займатись зовсім інша посада (яка тільки планується до відкриття) та який рівень ЗП?! Те, що ви всюди вказуєте, що Біскотті - це "по-італійськи", після такої ситуації, далеко ще не відповідає рівню міжнародної компанії. То ж бажаю вам успіху і професіоналів своєї справи!