Відгук про роботодавця «СПД Пшеничка Ярослав Михайлович» Добавлен: 13.05.21 02:00

Основна назва: СПД Пшеничка Ярослав Михайлович
Інші назви: ЧП Пшеничка Я.М.
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Чернівці

Оптовая продажа сыромолочной продукции. Дистрибюция .Импортерство ТМ "Савушкин продукт".
Автор(-ка): Наталия Олейник (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Маркетологиня
Дата початку роботи: 2015 г.
Дата звільнення: 2015 г.

Звільнення

Робота тут вселила в мене повне розчарування в компаніях. Кар’єрного зростання немає, можливості реалізовувати профскіли, також. Тут працівник - це додаткові руки і голова власника, які виконують його завдання.

Ставлення до співробітників погане. Щоразу після виплати авансу чи зарплати, збирали всіх працівників і принижували. Наприклад, казали що ми стадо тупих овець.

Окремо відмічу яскраво виражений сексизм. Власник якось сказав: «У тебе так гарно пригають груди, коли ти ходиш. Повернись і пройдись ще раз». Коли колега звільнялась, їй, людині з вищою освітою і професійним досвідом в маркетингу, сказали: «ще будеш мене вчити? Малолєтка, 3 класи церковної школи».

Щиро вам бажаю тут не працювати. Ви залишите тут енергію, любов до життя та власну гідність. А взамін отримаєте демпінговану зарплату. Не треба так. В Україні є гідні проєвропейські роботодавці.