Відгук про роботодавця «ЭксимКаргоТрейд» Добавлен: 24.05.21 10:42

Основна назва: ЭксимКаргоТрейд
Сфера діяльності: Торгівля: Обладнання для підприємств

занимаются продажами измерительных приборов и лабораторной посуды
Автор(-ка): Аноним (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2020 г.

Довго думала писати чи ні відгук, вирішила написати адже комусь це може допомогти. Перше на чому я хочу наголосити, що компанія досить хороша, комфортний офіс, працює дуже багато хороших людей, багато що робиться для персоналу, є куди рости, вчасно виплачували зп.

Але робота в бухгалтерії не можлива, і все через одну людина, а саме головного бухгалтера. Спершу все в принципі нормально, але чим далі тим гірше. Основна її робота це позбирати плітки, переговорити з усіма родичами. (Усе що ви їй скажите обовязково дізнається уся фірма). Усю роботу перекладає на інших. Працювати по ночам щоб зробити роботу яку повинна робити вона, ні дякую. Я не збиралась писати про це. Хотіла просто звільнитись, спокійно і мирно. Але як тільки Я сказала про своє рішення Головному бухгалтеру, на мене полилось стільки бруду.Я в першу чергу людина, а потім співробітник, і таке ставлення не припустиме. Також керівник відділу кадрів, яка не знає, як правильно проходить процедура звільненння, виявляється Я повинна була попередити, що хочу отримати розрахунок в день звільнення і що в розрахунок має входити компенсація за відпустку, яку в принципі ніхто не хотів виплачувати. Можливо якби мені нормально відповідали, а не Я чекала відповіді по 3 дні, то Я б і не писала, таке ставлення показує весь не професіоналізм людини яка займає данну посаду. Спершу говорилось що не має різниці якщо ти влаштований офіційно, а потім то ти не можеш отримати усі зароблені гроші, адже ти ж не працевлаштований, хоча Я наголошувала що для мене це важливо, спочатку було через місяць, потім через 3, потім через півроку, а далі взагалі тиша. Як Я уже писала були плюси, але ось ці жирні мінуси все переважали.