Відгук про роботодавця «АП Гарант-Інфо» Добавлен: 03.06.21 20:37

Основна назва: АП Гарант-Інфо
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Адреса: Україна, м. Хмельницький, Свободи 11 офіс 205

Автор(-ка): Ольга (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Дата співбесіди: 2021 г.
Корисність відгуку: 0 - 1 = -1

Можливо дійсно комусь допомагають знайти роботу

Вакансія на ворк.юа: «Офіс-менеджер по роботі з клієнтами» в АП «Гарнт-Інфо», графік роботи з 10 до 17:00, дуже зручно, коли є діти, цей графік роботи саме те, що було потрібно, перечитавши купу інформаціі про цю контору, зрозуміла, що буде цікаво, підбирати людям роботи і тд. та йшла саме на цю посаду. На вході в мене запитали, на яку я посаду хочу, вакансій багато, дали журнал і сказали обирати....-ЩО? Я домовлялась на одну вакансію на співбесіду, а потрапила не на співбесіду точно, а заповняти анкету роботошукача, так би мовити! Сказали, що зарплатні невисокі і бла-бла-бла, зате в журналі так і майоріли зарплатні і від десяти й до 30, з графіком роботи по 9-10 і більше годин, а на кінцевій сторінці прайс, що я маю заплатити, якщо мене влаштують, таке враження, що людина сидить і моніторить вакансії на майданчиках і приписує їх собі ТИПУ то їх партнери....що сказати, коли я йшла влаштовуватись на ЦЮ роботу, то і згадки в оголошенні не було, що я іду насильно ставати клієнтом цієї контори