Відгук про роботодавця «Соловій-Транс, ПП» Добавлен: 25.06.21 10:37

Основна назва: Соловій-Транс, ПП
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +380 97 653-3047
Адреса: Україна, м. Львів

міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи
Автор(-ка): Ігор (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Логіст
Дата початку роботи: 2020 г.

Всім привіт!Хочу сказати декілька слів про дану компанію.Коли прийшов в дану компанію,я нічого спільного з логістикою не мав!Мені дали шанс повчитись і подивитись,що воно таке,ця логістика...Робота не легка,це я побачив з першого робочого дня,але зрозумів,що якщо бути старанним і наполегливим,то все в мене вийде і ризикнув,тим-більше,що будь яка компанія логістична хоче людей зразу з досвідом,з базою,вмінням працювати з різними програмами,тощо,аде цього навчитись?Це єдина компанія,яка бере до себе людей,де працюють логісти з величезним досвідом і навчають молодих логістів.Є у нас 3 хороших керівника,які щодня проводять тренінги,навчання,лекції,допомагають у вирішенні будь яких питань!Мій керівник - Оксана,прекрасна людина,яка переживає за свій відділ,відстоює перед керівництвом,бо ж не без цього,щоб нас не сварили...)) І вдійсності,це рідкість,коли в компанії хороший директор чи власник, але тут і вони завжди ідуть на зустріч,проводять різні тести з нами,дають різні складні для вирішення задачі,щоб ми розуміли як краще поступити в тій чи іншій ситуації,це дуже допомагає!В компанії повністю забезпечують усім для комфортної і якісної роботи:хороші телефони,комп‘ютери,офіси обладнанні кондиціонерами,є де приготувати собі обід,для повного щастя не вистачало нам холодильника,попросили - на наступний день вже стояв новенький,кава,чай,до кави...Компанія організовує для своїх працівників корпоративи,різні культурні,відпочинкові чи спортивні заходи,це дуже круто!Для працівників додатково створені додаткові заохочувальні бонуси,які ми можемо використати лише на відпочинку,хтось використав їх на прижок з парашутом,хтось поїхав закордон відпочити,зали,басейни,салони,це дуже круто!
Особисто я давно вже не бачив такого хорошо ставлення до своїх підлеглих,в компанії хочеться працювати!Так,спочатку важко,навіть дуже,адаптація,навчання і все таке,але,якщо набратись терпіння,поставити перед собою мету,бути наполегливим - то все вийде,а тут тобі у цьому допоможуть!

Мало вихідних)))