Відгук про роботодавця «молоко от фермера» Добавлен: 30.07.21 21:31

Основна назва: молоко от фермера
Сфера діяльності: Торгівля: Продукти харчування та напої, алкоголь, табак
Адреса: Україна, м. Київ, Драгомирова 10а

Продажа молочных ,кисломолочных продуктов питания,сыры и колбасы
Автор(-ка): Марина (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Немає!!!!!

Можливо комусь допоможе і убереже від такої «кар‘єри» в «Молоко від фермера». Спочатку вам будуть розповідати про шикарні умови праці і про те як у них все круто.Перший час до вас будуть відноситись дуже добре і казати,що ви великі молодці.Воно й не дивно,бо через нехватку персоналу,працювати ви будете один за трьох,по 15 робочих годин(замість обіцяних 12) і будете такою собі «палочкою-виручалочкою» для власників,героєм! Звісно триватиме це лише до тих пір,поки будете вигідні,а тому готуйтеся до того,що звільнитись буде максимально складно: 1.Не виплачувати заробітню плату при звільненні-нормальне явище тут 2.Вам затримають видачу трудової (особисто мені на 22 дні!). При цьому будуть морочити голову: то приїдьте завтра,то післязавтра,то ми загубили,то знайшли,то взагалі не відповідати 3. Коли нарешті відважаться на те,щоб видати,то зроблять це зовсім не так,як про те говорить законодавство( дата звільнення по трудовій= даті видачі трудової книги). На вимогу переписати все,як має бути,вам почнуть погрожувати,що ці 22 дні поставлять вам «прогулами» і звільнять по статті(такі погрози взагалі їх фішка) 4.Вам обов‘язково будуть підсовувати на підпис відомість,що ви отримали гроші(але ж з першого пункту нам відомо,що зарплату ніхто так і не видав) 5.І,на останок,думаючи,що ви злякаєтесь,вам будуть погрожувати «повісити» на вас шалений мінус по переобліку,який начебто зроблять аж за 10 днів після вашого звільнення(бо ви не зможете бути точно впевнені,що він був проведений належним чином,і що був проведений ВЗАГАЛІ,адже ви просто не будете присутні на ньому,на відомостях не буде жодного вашого підпису). Але ні,шановні,я не злякалась! І сьогодні обов‘язково навідаюсь до Державної служби з питань праці,докладно розповівши і виклавши в заяві ВСІ ваші методи по «боротьбі зі звільнившимися»!