Відгук про роботодавця «OTTO Work Force» Добавлен: 06.08.21 12:15

Основна назва: OTTO Work Force
Інші назви: Отто, Otto
Сфера діяльності: Послуги: Кадрові агенції, рекрутинг
Телефони: +38 (0322) 61 66 70; +38 067 351 42 28; +38 067 679 01 15; ‎+38 067 352 26 68; +38 096 365 99 90; +38 096 759 13 27
Адреса: Україна, м. Харків, Г. Живец

Працевлаштування українців у Польщі
Автор(-ка): Марiя (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Добрий день, працювали з чоловіком на заводі Хадчінсон-1 що в Живцю 8 місяців від ОТТО. За документи і вакансії гроші не брали, все безплатно, координатори завжди відповідали на телефонні дзвінки, зарплата завжди платили 10-го числа без затримок. 8-ми годинний робочий день, 5 днів в тиждень посмінно. 17 злотих брутто, за житло160 злотих в місяць знімали з зарплати, були надгодини але не багато і тільки тому що нам пощастило потрапити в той відділ де вони є, а в інших відділах надгодин немає. Про роботу, робота для чоловіків важка на руки, але там майже немає браку, для жінок ні, але треба швидко і без браку( його буває багато), є норми( в основному надто великі,десь навіть нереальні), якщо не зробив питають чого мало, машини дуже старі і постійно ламаються, за механіком треба ходити і стояти в нього над душею, щоб прийшой і відремонтував, у нього постійні черги. Якщо вам розповідають в Україні координатори, що будете тут відпочивати що норм немає, що море надгодин не вірте і ні в якому разі не платіть за цю вакансію, бо тут були такі люди з України що платили. На заводі дуже велика текучка і серед українців і серед поляків, заводу якщо не потрібні люди то в першу чергу звільняють українців, бачили таку картину і не раз чи два, що позвільняли, а через два тижні понабирали вже нових людей, тому зробили висновок що завод не дорожить людьми. Робота взагалі не важка,але криворуких і халявщиків тут терпіти не будуть, треба дуже старатися щоб не звільнили. Про житло. Займається фірма з якою співпрацює отто, координатори отто не займаються житлом взагалі, всіма питаннями займався михайло, склизька людина з якою не хочеться мати справу. Житло знаходилося за 40 хвилин пішки від заводу, можна було їздити транспортом за свій кошт, кімнати по 4-5 чоловік, були кімнати по 2 чоловіка, але їх дуже мало. Ми відпрацювали більше ніж всі хто з нами працював, але навіть нам не вдалося домовитися з михайлом щоб жити вдвох, тому частково через це ми звільнилися.

До отто і його координаторів запитань і притензій не маємо. До житла і до самого Хадчінсона є. Сподіваюся що я комусь допомогла своїм відгуком.