Відгук про роботодавця «Detal-if» Добавлен: 07.08.21 03:12

Основна назва: Detal-if
Інші назви: деталь-іф
Сфера діяльності: Виробництво/постачання: Металургія
Телефони: 0966511776, 0506360718
Адреса: Україна, м. Івано-Франківск, вулиця Вовчинецька, 225 Н, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 76491

завод-виробник комплектуючих для обладнання, гумові віброізолятори
Автор(-ка): Віктор Бантюк (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Менеджер
Дата початку роботи: Квітень 2018 г.
Дата звільнення: Липень 2021 г.

Всі позитивні сторони цієї шараги можна виміряти лише від'ємними числами.

Доброго дня, шановні пані та панове. Скажіть, що можна сказати про контору, яка сама собі пише відгуки? "Деталь" та совість - поняття повністю несумісні. Та що тут казати, коли вони не тільки самі себе хвалять у відгуках, а ще й намагаються "прорекламувати" свою маня-продукцію якості "світового масштабу" і світового ж масштабу дурості. Відгуки нижче - це просто еталон безпринципної брехні. Глянете на значок, коли вони не одразу зрозуміли, що їх брехню легко викрити - поряд з "супервідгуками" є такий собі напис - що цей відвідувач вже залишав відгук про цю ж компанію з одного і того самого комп'ютера - Ігор, ти вже не анонім )))) Єдиний адекватний відгук був залишений 22.07.17 15:45 і то, пані наталя вирішила його обісра**
А тепер по ділу. Колектив - як гадючник. Начальство є тільки тоді, коли НЕ треба, а так - воно ні за що ніде не відповідає. Робоче місце - шик, коровам би сподобалось стійло. Соц пакет? Гарні жарти, сміялися всім офісом. І найголовніше: перспективи. Шукали менеджера по ЗЕД з ЗП 6000 - 10 000 грн і знанням польської мови. Без коментарів. Це як їх власний маня-відгук про "аналогів нема". Я повністю згоден, що по якості їх продукція - справжній "анало-говнет"!
Тьху.