Відгук про роботодавця «Белый Налив Шевченко 36А» Добавлен: 10.08.21 17:39

Основна назва: Белый Налив Шевченко 36А
Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Адреса: Україна, м. Київ, Бульвар Шевченка 36А

Суть праці заключається в обслуговувані гостей та видачі продукції, а також знання касового апарату
Автор(-ка): Инокентий Петров (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Член бригади ресторану
Дата початку роботи: Лютий 2021 г.
Дата звільнення: Березень 2021 г.

Дружній персонал, чудові відвідувачі

Всі + закінчуються персоналом та відвідувачами, власник В.В. Завжди заважає нормально працювати. Відверто кажучи, 2 місяці там не працюю, але осадок залишився на все життя. Шановні якщо ви і захочете працювати в сім’ї Борисова, обминайте стороною бульвар Шевченка 36А. 15-17 годин зміна за 600 грн) + постійно на вухо ворчить власник і його дівчина чи подруга так і не зрозумів хто вона… На будь якій роботі, головне це дружній колектив та адекватність людей, які тобою керують. Тут повний треш і неадекватність зі сторони ВВ перекриває всі +. Наведу одну ситуацію для повного розуміння картини:
Локдаун.
Підключили доставку 4 агрегатора.
Зробили знижку на все меню 40%.
Замовлення тільки і йдуть, немає часу банально сходити до вбиральні, не кажучи вже про обід.
І так 14 днів.. Через те що було мало персоналу, працювали без вихідних… 14 днів, харчування 1 раз в день зранку дома, 525 ставка за 15 годин роботи в пеклі і все для того, щоб ВВ зробив літню терасу… 2 тижні нас «кормили» премією і що в кінці? 50 грн… зараз мені аж смішно, але тоді хотілося кричати від розпачу…
Підведу підсумок, якщо хочете бути просто інструментом, якого купують за 525 грн в місяць і потім викидають як непотріб то ласкаво прошу БУЛЬВАР ТАРАСА ШЕВЧЕНКА 36А « Білий Налив» власник ВВ- найжахливіша і найцинічніша людина, яку я зустрічав в своєму житті.
Дякую за увагу, виговорився.