Відгук про роботодавця «ПУМБ» Добавлен: 12.09.21 14:31

Основна назва: ПУМБ
Інші назви: Первый украинский международный банк, Fuib
Адреса: Україна, м. Київ, ТОВ БИЛЛа

Банк Ахметова
Автор(-ка): Олена Иванова (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: оператор
Дата співбесіди: 2017 г.

Тільки в період як він був Ренессанс Банком!

Доброго дня!
Хочу оскаржити всі умови праці банка пумб співробвтників, як ми туди потрапили, досі не можуть від мене відчипитись , постійно требують співробітники філії №13 від мене кліента-заемщика виторга, співробітниця кацан анастасія така сліпа шо не бачить страхових на картці на життя , вже з 2014-2021 року списала на мене свою не достачу яку повимогала у юристів часних виконавців , ще кліент не вспів поповнити картку вона собі поднімає проценти з чужив офіційних товориств та інших доходів клієнта, це мабуть хіщеніє банковских грошей., порушили фіксірований бажаний ліміт кліентки , та ми порушили уголовну справу на філію №13, дуже прикро що банк не працює на кліентів , а тільки вимогає квартир. Генеральний директор Шкурко обьяви колись акцію на карти після техніки , співробітники перевищіли умови акції , ренессанс банк не продавав пумбу жодного клієнта,
Навісли бандити , які працівникі, тероризірують на праці мене , лізуть в чужі квартири , як можно скоріше лишить їх ліцензії в банку .