Отзыв о работодателе «DIFFector - eMaster.biz» Добавлен: 14.09.21 13:51

Основное название: DIFFector - eMaster.biz
Другие названия: Millennium
Телефоны: +390965784396
Адрес: Украина, г. Тернополь, Тернополь

Подібна до шахрайської компанії де всюди обман. Ночі не доспані, мізер та нуль.
Автор: Igor Konyaka (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: Раб
Дата начала работы: Январь 2021 г.
Дата увольнения: Июнь 2021 г.

Нічого доброго в цій компанії немає крім наслідків на все життя

Бандитська компанія DIFFector - eMaster.biz - Andrew Trachuk.
Хочу розказати про бандицьку компанію Andrew DIFFector - eMaster.biz . Власником якої є бандит такий собі Андрій Трачук. Хочу вас застерегти йти туди адже ваше життя буде поламане після цієї компанії. Я б не радив взагалі вказувати десь що ви там працювали адже після цього Андрій вас обов'язково скомпрометує. Хочу розказати те що ви будете там працювати ночами адже Андрій бере любу роботу не дивлячись скільки вона виконується. Тож ви отримаєте кілька гривень врезультаті але ночі неспанні вам гарантовані. Крім того ви будете працювати неофіційно і в любий час вас можуть звільнити. Це ж бандитська компанія і в майбутньому ви на таку лише зможете потрапити компанію. Адже Андрійко все зробить щоб ви погано жили після нього. Крім того хочу розповісти про колектив який винесе всю негативну сторону для огляду усім про вас. Не думайте що колектив добрий чи дружній. Навпаки всі вирішують свої справи і вразі чого вам не допоможуть. Будьте впевнені що роботу після такого дружнього колективу і працедавця ви будете довго шукати. Ви будете сидіти в якомусь підвалі на такій роботі або взагалі в дома за своїм ноутбук ночами в роботі над старими проектами. Андрійко полюбляє дзвонити компанії щоб вас не взяли на роботу нікуди. Також він любить перейменовувати компанію. Тож запам'ятайте його ім'я на всяк випадок щоб не потрапити на ще одну таку роботу. Компанія також називалась Millennium. Ясно як такої назви компанії немає бо це шарашка. Про якесь хороше майбутнє забудьте після такої компанії. Сумую: не дружній колектив який допоможе вас обісрати, бандит власник компанії, копійки зарплата, без майбутнього в ІТ