Відгук про роботодавця «cvmaker.com.ua» Добавлен: 18.10.21 10:34

Основна назва: cvmaker.com.ua
Інші назви: cvmaker
Телефони: +380443442788
Адреса: Україна, м. Луцьк

Самовольно списывают деньги с карты! Рассчитано на то, что вы оплачиваете 75 грн за полученные услуги и думаете, что заплатили за сервис. Но оказывается, что каждый месяц вы им должны платить 449 грн за членство если не отмените подписку. вовремя! НИКОГДА не добавляйте НИКАКИХ платежными реквизитами !!! ПИШИТЕ ЖАЛОБЫ В Google и банки, в которых у вас оформлены банковские карты о мошеннических действиях в случае если вы все-таки попали в их схемы обмана людей.
Автор(-ка): Vitalii Mmm (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: None
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Нема...

Хамовата баба піднявши трубку почала мені розповідати як я не правий, коли ж я їй довів те що її "фірма" приховано знімає гроші то вона почала психувати і кинула трубку, так як сказати вже нічого не змогла більше.
На сайті коли будете платити за резюме 75 грн, ніде ні слова не буде за підписку, буде лише ціна в 450 грн перекреслена і над нею буде 75 грн написано, насправді це і являється гачком на який ви попались коли заплатили , ви автоматично підписались за 450 грн самі цього не знаючи.
Бидло бабі яка зі мною яка верещала в трубку я бажаю раку матки і щоб таке чмо більше не розмножалося. А мені цих 450 грн не їхало не впало, комент пишу для людей щоб вони не попадали.