Отзыв о работодателе «call-center ПриватБанка» Добавлен: 28.10.21 18:25

Основное название: call-center ПриватБанка
Другие названия: ПАО "ПриватБанк"
Сфера деятельности: Услуги: Маркетинг, реклама, креатив, продвижение, аналитика
Адрес: Украина, г. Харьков

оператор контакт-центра ПриватБанка
Автор: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2019 г.
Текущая зарплата: $18000

2. На даний момент працюю в Приватбанку, банк дуже великий і відомий на ринку, думаю, як і багато хто, я хотів працювати в престижному місці, це сталося, але не відразу. Декілька разів я відправляв резюме на посаду менеджера, але мені не відповіли, вирішив спробувати знову і вийшло. Можливо, на той момент їм здалося, що в мене недостатньо досвіду, не знаю. У них цілком стерпна корпоративна політика, не ідеально, багато вимагає доробок і нововведень, над чим постійно працюють, але є багато плюсів. Особисто мені подобається політика вихідних та відпустки, графік роботи, з/п, розташування самого місця роботи офісу біля метро або можливість перейти на віддалення з технікою роботодавця, що дуже актуально в наш час, економить час та й береже наше здоров'я. Керівництво цілком адекватне. Тут цікаво працювати. Немає монотонної похмурої роботи, постійно якісь завдання чи конкурси проводять із цінними призами щоб прибрати монотонність, конеуренція на рівні, але цілком під силу.

Досить морально складна робота, але компанія влаштовує практики та транінги, тому цей недолік суто персональний для кожного