Відгук про роботодавця «Соловій-Транс, ПП» Добавлен: 02.11.21 03:44

Основна назва: Соловій-Транс, ПП
Сфера діяльності: Послуги: Транспорт, доставка, логістика, зберігання
Телефони: +380 97 653-3047
Адреса: Україна, м. Львів

міжнародні автомобільні перевезення вантажів з Європи
Автор(-ка): Олеся Роса (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Посада: Логіст
Дата початку роботи: Серпень 2021 г.

Я особисто рідко пишу відгуки про місце роботи, бо вважаю це особистою думкою кожної дорослої людини. І для когось те, що є крутим та класним для іншого буде не зовсім підходящим. Саме тому, кожен дорослий має своє право вибору. Я потрапила у компанію «Соловій- транс» випадково і неочікувано для самої себе. Пригадую, як у відповідь на моє резюме, мені зателефонувала приємна дівчина і розповіла, що і як. Перша колективна співбесіда з Романом Васильовичем надихнула на бажання розібратися у цій сфері, вникнути в неї так, аби розуміти що і як. І все, так і почалася моя історія в логістиці. Сфера, яка унікальна тим, що тут завжди нові виклики, нові бачення і завжди є можливість росту.
Ось деякі речі, які особисто для мене є важливими у нашій компанії:
Щодо партнерів:
-компанія має чітке бачення щодо розвитку, умов праці та стратегій руху вперед.
-лише офіційне проведення усіх оплат
-грамотно побудований бухгалтерський облік компанії.
-вміння йти на крок попереду наших замовників. Пропонувати ще кращі умови перевезень- швидкість, надійність і в в той же час зберігати конкурентну ціну.
Щодо працівників:
- чітко інформує нового працівника про усі особливості роботи. Прозорішого нарахування зарплати я не зустрічала.
-свій професійний шлях кожен працівник тут має змогу побудувати сам. Єдине, що потрібне для цього- це власне бажання стати професіоналом логістичної сфери, професіоналом, якому будуть довіряти замовники та партнери.
-офіційне працевлаштування
-подорожі та спільне часопроведення

А ще мене захоплює гнучкість розуму та способи вирішення будь-яких ситуацій у безпосередньо мого керівника- Олі. Будь-яку ситуацію ми завжди вирішуємо легко і це реально шалено допомагає у нашій сфері, де задіяні замовники, ми як перевізники і головне непередбачувані обставини.
Та й взагалі увесь колектив класний і намагається йти до спільної мети.

Якщо є моменти, які не досконалі, будь-який працівник може озвучити свій запит керівництву і отримати відповідь/ рішення, як ми можемо це втілити у реальність. Це дуже круто працює))