Відгук про роботодавця «Львівська Майстерня Шоколаду» Добавлен: 02.11.21 19:10

Сфера діяльності: Послуги: Харчування: кафе, ресторани, fast-food
Адреса: Україна, м. Київ, Полярна 20 Д

Кафе-кондитерская
Посада: Бариста
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2021 г.

Щирий колектив (поза адміністрації), харчування. Єдине, що тримає на цьому місці.

У вакансії було про офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату, можливість до розвитку... Як шкода, що з реальністю обіцянки пов'язує так мало.
Одразу надійшла вимога щодо санітарної книжки, хоч офіційно так ніхто і не оформив. Ба більше! Пішла розмова за перевірку на іншій локації в місті, і у випадку, коли прийде перевірка, неофіційно працюючі працівники мали б тихо покинути своє робоче місце!
Діє система штрафів, тоді як законодавство її забороняє!
Принизливе ставлення одної з адміністраторів!
За більш ніж 13-тигодинний робочий день заробітна плата у 12 тисяч, і те не факт! Допоки не сдаси технологічну карту – маєш працювати за 30 грн/год! І це за значного напливу людей!
І з цим усім переліком вони хочуть людину з досвідом роботи і розумінням справи! АЛЕ ТАК НЕ БУДЕ. Людина з досвідом не піде на такі умови, принаймні у Києві, де заробітна плата набагато вища для людей з досвідом.
І тоді починають звертати увагу на людину без досвіду... На співбесіді завірять, що без досвіду роботи працівник – не проблема, навчать. Але як! Логіка стажування персоналу на локацію майстерні відсутня! Задля того, щоб "набити руку" ставлять на місяць на пляцки після стажування у 3 дні на майстерні. Людина за цей час забуває про майстерню все! А потім виходить на зміну одна як теля і не знає що де. Набагато дієвішим було б довше стажування на локації, якій матимеш працювати.
"Вишенькою" до того всього для людини без досвіду є новина, що після переведення на обрану локацію, вона отримуватиме 50% від заробітної плати.
Також варто згадати і про "мінуси" за продукти, коли бариста використав чогось більше. Особливо шоколад. До того, як я почала працювати у майстерні, цей заклад був одним з моїх улюблених. Але коли у шоколад домішують цукерки, в яких вийшов термін придатності – вже занадто! Усі нахвалюють щоколад, його смак та якість, не знаючи, що у складі свіжого топленого шоколаду є протерміновані цукерки!

Виправдань від адміністрації не чекаю, хочу лиш одного: щоб людина могла чесно побачити куди вона йде працювати.