Відгук про роботодавця «RIA.com» Добавлен: 05.12.21 12:24

Основна назва: RIA.com
Інші назви: Риа, RIA

RIA.com — це українська продуктова IT-компанія. Ми створюємо та розвиваємо маркетплейси довіри: AUTO.RIA, DIM.RIA, AGRO.RIA та RIA.com. Ми будуємо майданчики, де покупці й продавці знаходять одне одного та укладають взаємовигідні угоди. А більше як 400 професіоналів своєї справи створюють для цього безпечні умови й перевіряють, аби все було по правді. Взаємодія як всередині команди, так і з нашими клієнтами й користувачами базується на цінностях, в які ми віримо. Це довіра, розвиток і командність. Саме тому ми так ретельно перевіряємо кожну деталь, постійно вдосконалюємо продукти та... »
Автор(-ка): Дар'я Зарєчна (працював(-ла) у компанії на момент написання відгуку)
Дата початку роботи: 2021 г.

Я інтроверт, тому можливість працювати віддалено на Дом Ріа дуже подобається, а ще не треба витрачати час на дорогу, під час пандемії це більш безпечно. Щодо зарплатні, то вона добра, має тенденції до росту, особисто мені ії ніколи не затримували.

Ніяких проблем не буде, якщо сумлінно свої обов’язки виконувати.