Відгук про роботодавця «Creativemind» Добавлен: 05.01.22 20:44

Основна назва: Creativemind
Інші назви: Creative mind
Сфера діяльності: Послуги: Телебачення, радіо

Видео съёмка, услуги по фото видео и ведение каналов на Ютубе Creativemind офис на Софиевская Борщаговка, Киев.
Автор(-ка): Аноним (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Специалист по учету реквизита
Дата співбесіди: 2021 г.

Цілу добу марила цією роботою. Вже на момент, якщо мене оберуть, збиралась відмовитись від поточної пропозиції, адже 30 тис - це вам не 15 тис. І я знаю, що бувають роботи-мрії, що ще й гарно оплачуються (була на такій поки не змінилось керівництво і все не стало погано), аж поки не отримала запрошення, що мене навело на думку пошукати відгуки в неті.

Мене насторожило слово "групове собеседование", наче я на кастинг з акторства іду, а не займатись обліком. Ну ок, але... Потім подумала, якщо співбесіда групова, то навіщо збирати всіх в такому незручному місці як Петропавлівська Борщагівка? Ми ж іще не найняті, щоб просто так туди їхати. Та ще й у дворі? Тільки в одну сторону по карті мені треба заплатити 40-60 грн. і назад стільки ж. А в самому Києві дворів нема? І де ви бачили співбесіди у дворі? З дівчиною домовлялись зранку, а адресу вона мені кинула тільки ввечері. Потім вже побачила, що сайт https://greativemind.com/ (там інша перша буква, ніж тут в описі, але я думаю, це те саме) починається ні з чого іншого, як з підбору персоналу. Тобто на першому місці не їхня продукція, не ролики, не зміст різних тем, що вони висвітлюють, а найм. І відгуки просто добили моє бажання будь-куди їхати.