Отзыв о работодателе «ПП ВКФ АКМА» Добавлен: 14.01.22 13:40

Основное название: ПП ВКФ АКМА
Сфера деятельности: Производство и поставка
Адрес: Украина, г. Днепр, Звивста

Автор: Валентина Моруга (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Должность: ПП ВКФ "АКМА" головний бухгалтер
Дата начала работы: Ноябрь 2016 г.

Доброго дня. Читаю відгуки від «працівників», які розповідають як не змогли командно, чесно та з віддачою працювати у компанії, яка вже завоювала собі гідний статус та працює на ринку з 1994 року
Мене звати Валентина, а для вас — Валентина Петрівна. Я працюю на посаді головного бухгалтера ПП ВКФ «АКМА» з 2016 року та маю бажання працювати надалі в хорошому колективі. І, як головний бухгалтер, я вас стовідсотково запевняю, що заробітна плата була нарахована та сплачена всім у повному розмірі, а в деяких випадках — більше ніж варті ваші вміння та безвідповідальна, неякісна та абияка робота.
Окрім цього, кожний коментатор даного ресурсу, який бажав висловитися про свою роботу у ПП ВКФ «АКМА» не пропрацював навіть місяця! І при цьому, ці «працівники» намагаються конструктивно висловлюватися про основи ведення бізнесу та діяльність інших компаній.
Звертаюся до шановних коментаторів з великим проханням: залишайте правдиві та аргументовані коментарі не викривляючи об’єктивну реальність.

Для мене недоліків не має. Далеко від центра міста, але багато транспорту, де ти можеш спокійно доїхати.