Отзыв о работодателе «Центр биржевых технологий» Добавлен: 19.01.22 12:17

Другие названия: ЦБТ
Телефоны: +38 (0482) 37 94 54
Адрес: Украина, г. Киев

Информационно-консалтинговые услуги
Автор: Максим (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2021 г.
Дата увольнения: 2022 г.

Доброго дня. Хочу залишити свій відгук про навчання в компанії Центр біржових технологій та про свої результати. Я місяць тому майже як закінчив курси. Проходив базові навчанням. Курси мені ці дуже сподобалися, тому що ті отримані навички торгівлі, які я отримав на навчаннях від Олександра Болтяна, вони мені зараз стали в пригоді і я в своїй торгівлі отримав прибуток. Загалом навчання варто проходити тим, хто хоче самостійно займатись торгівлею. Наприклад, я для себе саме це хотів. Хочеться виділити особисто технічний аналіз, мені дуже сподобалася торгівля по фігурам технічного аналізу, таким як подвійне дно і подвійна вершина, а також клін. Останнього разу на цих фігурах я торгую і мої результати досить привабливі. Торгую я на реальному рахунку і за 1-й місяць торгівлі я заробив майже 27 % прибутку. Може десь мені пощастило, тому що останні пару днів євро і фунт впали проти доллара, але все ж таки, я вважаю, що не без долі везіння, але технічний аналіз це досить класна штука. Раджу всім проходити навчання.

Дякую Олександру за гарні курси і бажаю всього найкращого.