Відгук про роботодавця «Центр биржевых технологий» Добавлен: 20.01.22 17:05

Інші назви: ЦБТ
Телефони: +38 (0482) 37 94 54
Адреса: Україна, м. Львів, Львівв

Информационно-консалтинговые услуги
Автор(-ка): Віктор Данпорук (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Роботизована торгівля зараз одна з перших у різновидів пасивних видів заробітку. Бо все відбувається просто з боку інвестора. Інвестувати, спостерігати, та користуватись прибутком. Основне знайти добросовісного консультанта, що порадить чесного ліцензійного робота. Так, нехай він буде не безкоштовним, але надійним та прибутковим. З власного досвіду скажу, що я аж за третім разом почав гідну та прозору співпрацю. Перших два на сліпо через інтернет, тому зараз для мене важливим є бачити консультанта особисто, як от з Ігорем з компанії Центр біржових технологій: я прийшов в офіс, мене гарно зустріли, провели консультацію та представили проекти на вибір. Під свої можливості я обрав один із них. Перший місяць я слідкував за роботом щодня, але як тільки вивів перші кошти, впевнився в надійності і тепер заходжу раз на тиждень. Частіше немає потреби, бо Ігор і так все контролює. Впевнено раджу цього робота (itaprofit назва). І звісно дякую Ігорю за вашу хорошу роботу.

На даному етапі співпраці мене все влаштовує