Відгук про роботодавця «ПП ПРОМО СЕРВИС» Добавлен: 05.02.22 00:55

Інші назви: PROMO SERVICE
Сфера діяльності: Послуги: Маркетинг, реклама, креатив, просування, аналітика
Телефони: +38 044 594 81 91
Адреса: Україна, м. Чернівці

-- Концепции продвижения товаров и брендов -- Промо-акции и консультирование покупателей -- Специальные события и корпоративные мероприятия -- Мерчандайзинг -- PR-кампанию любого уровня сложности -- Пресс-конференции, брифинги, пресс-туры -- P.O.S-материалы, сувенирную продукцию, стенды, униформу -- Имиджевые и рекламные ролики с лучшими украинскими режиссерами -- Индивидуальные тренинговые программы для компаний, руководителей, менеджеров, продавцов-консультантов и др.
Посада: Мерчендайзером
Дата початку роботи: 2021 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Як на мене все залежить від керівника і його стилю роботи. Я багато робіт мала,і багато з якими керівниками/ями стикалась. Але кращого ніж Юрій Кравчук (західний регіон)не мала. З самого початку він розповів всі тонкощі роботи,все пояснював,я могла телефонувати,навіть по дрібницям,завжди дуже професійно реагував. Погоджуюсь,що роботи буває багато,з усіма треба пробувати,знайти спільну мову. Але до фірми немає питань,виплачують вчасно,всі виписки по зарплаті, годинам мені надали. Юра завжди допомагає у всіх питаннях,якщо може і де може піднімає ставку.В нас дуже класний колектив,і стосунки з керівником на високому професійному і людському рівні.

В нас загалом маленьке місто,тому добавляти магазини в обслуговування просто не було як.Це в свою чергу також впливає на зарплату.У всьому іншому немає недоліків.