Відгук про роботодавця «Vlad Garasayan» Добавлен: 24.05.22 23:27

Основна назва: Vlad Garasayan
Інші назви: Владислав Гарасаян
Сфера діяльності: Послуги: Перекладачі, надання апаратури синхронного перекладу
Адреса: Україна, м. Кіровоград

Честное лицо, нанимает переводчиков для подработки
Автор(-ка): Владимир (працював(-ла) у компанії і знає її зсередини)
Посада: Переводчик
Дата початку роботи: Лютий 2017 г.
Дата звільнення: Квітень 2021 г.

Працював з Владом більше 3 років, за час роботи жодного разу не мав затримок по виплаті грошей, більше ніж тиждень. Коли були затримки зі сторони замовника, вони чи оговорювались завчасно (наприклад, працювали з компанією, яка виплачує лише раз на місяць) чи Влад навіть виплачував наперед більшу частину.
Мені дуже прикро бачити погані відгуки про нього, так як таких людей, особливо в сфері перекладів важко знайти, які відносяться до тебе не як до наймита, а як до друга. Нажаль, я знаю що в команду набирали людей, які перші пару замовлень робили досить непогано (знаю, тому що ми розбивали проект і по завершенню одна людина його правила), а потім ці недобросовісні перекладачі підставляли всю команду, присилаючи чистий гугл транслейт "наклепаний" за пару годин, роблячи дурнями всіх. Можу припустити що цей відгук написаний тим недобросовісним бидлом, що колись нас підставило та з ясних причин лишилось без грошей. Знаю точно, що ми робили переклади для дуже великих бюро з Києва "аутсорсом" роками і всі завжди були задоволені, як і "ядро" нашої команди перекладачів, якими керував Влад

Жодного паганого слова не можу сказати, ця людина надавала мені роботу протягом декількох років по ціннику і кількості, якої немає конкуренції на ринку перекладів в Украіїні.