Відгук про роботодавця «Люми-дент» Добавлен: 31.05.22 14:42

Основна назва: Люми-дент
Інші назви: Люмидент, люми дент
Сфера діяльності: Послуги: Медичні послуги, спортклуби та салони краси
Телефони: 0 800 75 22 88 (Все звонки бесплатные)
Адреса: Україна, м. Київ, Оболонь

Сеть стоматологических клиник
Автор(-ка): Тетяна Коновалова (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Стерилізаційна м/с
Дата співбесіди: Травень 2022 г.

Співбесіда пройшла чудово, не зважаючи на те що я прочекала 20 хв головну м/с, ну всі ми люди, пояснили , що 2 дні буде безкоштовного стажування, а тоді оплачуване, робота з офіційним працевлаштуванням, хороша заробітна плата… але, це все так красиво обіцяли

Відстажирувалася два дні безкоштовно, як і говорили, по 13 годин, вийшла на платне стажування- пробула один день, і на наступний день мені зателефонували і сказали шо більше мені виходити на стажування не потрібно, повернуться дівчата що там і працювали, написала головній м/с , з приводу питання, чи мені повернуть кошти- проігнорувала мене, написала дівчинці , що стажирувала мене-проігнорувала.
Це прикол такий? Чи економія? Брати на стажування , замість того щоб оформляти? Люди розуміють , що це не законно?
А ще дуже гарно укриваються від сплачування податків, клініка одночасно працює і на ФОП і на ТОВ .
Так що , моя вам порада, шукайте роботу, де вас офіційно працевлаштують з першого дня!
Щоб потом вас отак не кинули.