Отзыв о работодателе «Галичина Табак» Добавлен: 23.06.22 14:01

Основное название: Галичина Табак
Сфера деятельности: Торговля: Продукты питания и напитки, алкоголь и сигареты
Адрес: Украина, г. Хмельницкий

Івано Франківськ
Автор: Анонім Анонім (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Должность: торговий представник
Дата начала работы: Апрель 2022 г.
Дата увольнения: Май 2022 г.

Відсутні позитивні сторони в цій компанії!

Всім доброго дня!
Виникло в мене велике бажання опублікувати відгук про так звану Галичина Табак! Чому? Можливо комусь при працевлаштуванні в цю артіль буде потрібна ця інформація! Може таке свавілля є в інших містах а не тільки в м.Хмельницькому! При співбесіді директор філіалу м.Хмельницький Палига В.В. розказував яка це крута компанія і вона не обманює своїх працівників. Платить за виконану роботу ЗП, яка набагато більша від середньостатистичної по Україні, БРЕХНЯ!!! Вантажники на інших фірмах більше отримують ніж тут торгові представники! При цьому не виплачується амортизація автомобіля! Введення в посаду не здійснюється, робоча інформація не надається в небхідному розмірі для належного виконання службових обов"язків, на прохання керівники не реагують, а навпаки негативно ставляться до вирішення робочих питань.Атмосфера в колективі залишає бажати кращого. Звільнили з роботи без пояснень, причиною звільнення є невідповідь на телефоний дзвінок в 17.30 в суботу! На рахунок ЗП - не віддали за два тижні, компанія бідна , не вистачає чим виплатити ЗП. Ну а директор Палига В.В. це повністю неадекватна людина, якщо можна назвати його людиною. Керівник підрозділу повинен забезпечити свій особовий склад всім необхідним для виконання завдань, при відсутності матеріальних засобів допомогти вирішити ці питання, а не сидіти в офісі і звинувачувати особовий склад в бездіяльності! Висновок: я НЕ РЕКОМЕНДУЮ працевлаштовуватись в цей колгосп, крім втраченого часу та попсованих нервів Ви там більше нічого не отримаєте!
Бажаю всім шукачам працевлаштування перемоги на загарбником і стабільної, високооплачуваної роботи! Хай Вам щастить