Відгук про роботодавця «Интернет портал Укрбизнес» Добавлен: 06.07.22 17:39

Основна назва: Интернет портал Укрбизнес
Інші назви: Украинские интернет технологии
Адреса: Україна, м. Луцьк

интернет - портал
Дата початку роботи: Червень 2022 г.
Дата звільнення: Липень 2022 г.

Особисто для мене зручне розташування офісу

Наразі компанія називається ub.ua, але це все той же укрбізнес))) Та дивлячись по останнім коментарям нічого суттєвого не змінилось))) Зараз 2022 рік, а принципи роботи директора з найманими працівниками не зазнали змін. Пропрацювавши в цій канторці 9 днів (на жаль цей сайт не потрапив на очі раніше) можу залишити відгук, який ускладнить їм пошук будь-яких людей у це місце.
Під час роботи, зверталась до директора ЦЕЙКО Валентина Миколайовича з питаннями про зарплату, коли буде виплачуватись, на що відповіді: "Ви не про те зараз думаєте. Втягніться в роботу. Про зарплату потім..." і подібне зливання з теми. Коли підійшла до директора повідомити про звільнення, була неадекватна реакція з марними спробами психологічно подавити, а саме нав'язання мені відчуття провини, начебто не я витрачала свій час працюючи на них, а вони на мене, взявши до себе. Також він додав, що весь цей час, що я у них провела обзвонюючи його базу клієнтів, він не вважає за роботу)) Всі дні розказував, як важливо дотримуватись показників, і що за час проведений на телефонних розмовах мені нараховується платня, як це важливо! Але після мого наміру піти, ці показники враз стали не важливими, і за них він не збирається платити)) На ходу вигадав нові показники, аби не заплатити нещасні 500 грн. Не отримала за работу ні-чо-го.
Тому не йдіть гаяти свій час у це місце, читайте уважно договір та не ведіться на подібні лохотрони.