Відгук про роботодавця «Іван Скумін» Добавлен: 27.07.22 08:53

Основна назва: Іван Скумін
Сфера діяльності: Торгівля: Меблі та предмети інтер'єру
Телефони: +380502702955

Виготовлення меблів на замовлення
Дата початку роботи: 2020 г.
Дата звільнення: 2022 г.

Немає

Нікому не раджу працювати з цією людиною, мебляр Іван Скумін.
Робив йому замовлення як конструктор меблів. Замовлення велике - 5 шаф, 2 столи,
4 навісні тумби. Сказав, що хоче, щоб я все це порахував за 1 день. Звичайно, я не встиг це зробити за день, до того ж,
замовники вибрали матеріали тільки на наступний день. Зробив за 3 дні, але трохи спішив. По оплаті домовились на 10000 грн. Сказав, що заплатить
через пару днів. В результаті позвонив аж через 2 тижні, коли вже була в нього уставновка цих меблів. Почав задавати мені
питання по монтажу. Виявилося, що я допустив декілька помилок (1.Зробив фасади ящиків на тумбі стола з ДСП, замість МДФ,
2. Зробив виріз під руку в ящику не з того боку, 3. Забув зробити паз під підсвітку в одній поличці.4 Виписав направляючі
450мм замість 500мм - 6шт. 5. Не зробив фальш для розеток в підвісній тумбі). Зрозуміло, що я спішив, бо
він мене ще й підганяв. Зранку на 3-й день зранку почав писати в вайбер: "Коли буде готове замовлення"? Тому я й наробив стільки помилок, хоча вони не критичні
і їх досить легко переробити. Крім того, Іван ще й почав вішати на мене переробку однієї шафи. Сказав, що замовнику не
сподобалася висота цоколя. Іван сказав мені робити цоколь на всіх шафах 80мм. Я так і зробив. Вислав йому креслення на узгодження, де видимий цоколь 80мм, і це
креслення він підтвердив. Але виявилося, що в цій шафі цоколь
мав бути нижчим - від полу до фасаду 30мм. Про це він мені сказав вже по факту, коли отримав претензії від замовника. Тому Іван
вирішив повісити переробку цієї шафи на мене. Запропонував мені замовити нові фасади. Ось така людина - вішає свої косяки і непорозуміння з замовником на інших.
Шукає крайніх. Це виглядає так: "Чувак, я тут попав на гроші з шафою, ми з замовником не зрозуміли один одного, тому я тобі не заплачу нічого. Вибачай."
Хоча ніяких вибачень від нього я не отримав. Навпаки, він почав давити на мене, щоб я признав свою вину, якої немає. Спочатку хотів, щоб я признав повністю, а
коли я пояснив, що це не моя провина, погодився на 50/50. Хоча я на це не погодився.
Доречі, працював з ним досить давно, років з два. Іван скидав мені деталювання і просив забити данні в Віяр-про. Він бувало звонив
і питав: "Можете мені зробити замовлення протягом години"? Також просив навчити його конструювати меблі, нібито я вчитель по конструюванню меблів. На це я йому
відмовив, бо працюю в Автокаді, а зараз всі працюють в Базис-Меблярі. Коротше, дуже наглий хлопець. Вимагати любить, а як платити - не дуже.
Взагалі дивний хлопець.Гроші в суммі 200-400 грн привозив на машині (деу матіс), замість того, щоб скинути на карту. Одного разу скинув
візуалізацію кухні, спитав, чи зможу зробити. Оскільки це було його перше нормальне замовлення (бо до цього він скидав лише
розміри деталей, які треба було забити в програму Віяра) і у мене була черга з замовлень від замовників, з якими я працюю
багато років і з якими вже спрацювалися, я відмовив. Сказав, що, можливо, на наступному тижні зможу. Пройшов тиждень, але
ситуація в мене не змінилася, тому я знову написав те ж саме. Пройшов ще тиждень, і знову він з тією ж кухнею і с тим же
питанням, чи зможу я порахувати. Я знову відповів те ж саме. Потім він довго не звертався, мабуть, з пів року, поки, нарешті,
не звернувся в лютому 2022 року, перед війною, з невеличким замовленням (одна шафа). Замовлення я зробив, і гроші від нього отримав,
щоправда, з затримкою, через тиждень після відправки. Потім було ще одне замовлення (одна шафа) в травні 2022 року. Його я теж зробив і
через тиждень отримав оплату. Тому я не думав, що він мене кине і взяв це велике замовлення в середині червня 2022 року.
В результаті, ніякої обіцяної оплати за це велике замовлення я від нього не отримав. Пропонував йому у вайбері вирахувати з мене всі кошти, які він
витратив на переробку моїх косяків - реакції нуль.Переробка, я думаю, коштувала не більше, ніж 2000 грн. Зрештою він почав відповідати в Вайбері і
обіцяв оплатити мою роботу направляючими Блюм, але і цю обіцянку не виконав. Тож з обіцяних 10тис. я не отримав від нього нічого.
Хочу попередити конструкторів, збірників і дизайнерів меблів про цього Івана Скуміна.
Якщо працюєте з ним, то тільки по офіційному договору, щоб можна було потім хоч до суду подати. Або беріть наперед всю
сумму за роботу. А краще взагалі оминайте десятою дорогою.
Посилання на його профіль в фейсбуку https://www.facebook.com/profile.php?id=100005164207316
Телефон Івана Скуміна +380502702955.
Дякую за увагу, будьте уважні і обережні.