Відгук про роботодавця «Дом счастья» Добавлен: 01.08.22 11:42

Основна назва: Дом счастья
Телефони: 098-579-88-48; 066-616-97-95

Агентство домашнего персонала занимается подбором домашнего персонала в семьи Киева и Украины. Наше агентство специализируется на квалифицированном подборе домработниц, горничных, нянь, гувернанток, сиделок, водителей, садовников, хозяйственников, экономок,управляющих, поваров.
Автор(-ка): Марина (Був(-ла) тільки на співбесіді, але враження залишилося)
Вакансія: Домработница
Дата співбесіди: Липень 2022 г.

Немає

Бажання з ними співпрацювати відпало ще на етапі телефонного дзвінка. Слухавку взяла жінка з сонним та млявим голосом. Коли я запитала чи ще актуальна вакансія, вона "відповіла" запитанням на запитання. Спитала скільки років та який досвід, потім сказала, що потрібно заповнити анкету на сайті та заплатити 300 грн. за це. Чи актуальна вакансія я не почула від неї. Вибачте, але я шукаю роботу, щоб заробляти, якщо я шукаю роботу, мені потрібні кошти, я не повинна їх витрачати на заповнення анкет. Далі, в вакансії написано, що працевлаштування безкоштовно, але як же заповнення анкети? Для людини, яка шукає роботу, це повинно бути безкоштовно. Жінку явно не турбують кандидати, вона взагалі, судячи з голосу, не зацікавлена працювати.